top of page

Apartmány v Bad Kleinkirchheimu - letní cenová nabídka

NOVINKA: Do 20.9.2023 nabízí prodávající slevu ve výši 3 až 6 % ze základní ceny apartmánu.


Investiční apartmány v Bad Kleinkirchheimu se staly jednoznačným hitem naší nabídky.


Pozornost našich klientů si zasloužily jak mimořádně zajímavou cenou

(od 166.000 EUR), ale i díky lokalitě a zázemí, které svým návštěvníkům nabízejí. Apartmány jsou umístěny v dřevěných domcích, které byly postaveny v rakouském selském stylu a tvoří dvě idylické hotelové vesničky přímo u lanovky lyžařského a turistického areálu Bad Kleinkirchheim / Nockberge. Součástí areálu je restaurace, sauna, přírodní bazén (biotop) s travnatou pláží, louka pro psy, velká venkovní i vnitřní hřiště pro děti - prostě vše, co návštěvník potřebuje pro krásnou pohodovou dovolenou.


Provozovatel smluvně garantuje čistý výnos z pronájmu (ubytování) ve výši 4% nebo 5%

(v závislosti na tom, jestli vlastník v daném kalendářním roce svůj apartmán využívá pro osobní účely anebo jej jen drží jako investici). Vzhledem k tomu, že hodnota nemovitostí v Korutanech dlouhodobě a bez výkyvů roste průměrným tempem 7% ročně, dosahuje kombinovaný výnos cca 12% ročně.


Developer a provozovatel komplexu se nyní rozhodl ještě podpořit zájemce o koupi apartmánu touto časově omezenou nabídkou:


V případě závazné rezervace (resp. podpisu zájmového dopisu na koupi) některého

z apartmánů do 20. září 2023 nabízí prodávající nabízí slevu ze základní ceny ve výši:


3 % - v případě koupě jednoho apartmánu,

4,5 % - v případě koupě dvou apartmánů,

6 % - v případě koupě tří apartmánů.


Zájemci mohou hotelovou vesničku v Bad Kleinkirchheimu samozřejmě navštívit a na základě předchozího objednání absolvovat prohlídku celého areálu včetně apartmánů, které je zaujaly.


Bližší informace ohledně tohoto projektu, včetně přehledu základních typů apartmánů s informacemi o velikosti a ceně naleznete zde.


V případě zájmu o bližší informace, nezávaznou rezervaci či sjednání termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat telefonicky (+420 604 632 475), nebo vyplněním kontaktního formuláře (s uvedením názvu projektu).
Comments


bottom of page