top of page

NOVINKY: další krásné projekty na sluneční straně Alp (4/24)


Jak už jsme se v rámci našeho blogu zmínili, z celého našeho portfolia přitahují nejvíce zájemců projekty v jižním Rakousku – zejména v Korutanech.

Důvody jsou zřejmé:  konkurenci ceny nemovitostí jsou zde nižší než v jiných částech rakouských Alp, a co se týče počtu slunečných dní v roce nebo nádherných jezer vhodných ke koupání, nemají Korutany konkurenci (viz Korutany - šest tipů na krásnou dovolenou).

V březnu 2024 se naše nabídka rozšířila o další tři projekty – všechny se nacházejí opět na jihu Rakouska.


 

 
První z nich je projekt ve štýrském lyžařském středisku Lachtal, které znají spíše návštěvníci ze Slovenska a jižní Moravy.

Nový apartmánový dům s 21 apartmány, které nabízíme ke koupi, vznikne přímo u jedné
z místních sjezdovek. Díky vysoké obsazenosti místních ubytovacích zařízení lze v rámci tohoto projektu předpokládat nadstandardní výši čistého výnosu z pronájmu, a to 6,5 - 9 % kupní ceny ročně. Více informací k tomuto projektu naleznete zde.


  


 
Jedná se o již druhý projekt ve vesnici Rattendorf, která se nachází přímo na cyklostezce údolím Gailtal a pouhé tři kilometry od spodní stanice lanovky Millenium Express největšího lyžařského střediska Korutan Nassfeld.
 
Rekonstrukcí stávajícího selského dvora, který fungoval jako penzion, vznikne osm nových apartmánů. Jejich status dle územního rozhodnutí umožňuje nejen turistický pronájem, ale i bydlení / neomezené časové využití.  Více informací k tomuto projektu naleznete zde.
 
I poslední z nově zařazených projektů je určen pro zájemce o nemovitosti určené k bydlení nebo neomezenému časovému využití. Jedná se o rekonstrukci bytového domu s osmi apartmány v centru městečka Hermagor - 9 kilometrů od lyžařského areálu Nassfeld.
 
Nový rezidenční komplex bude splňovat všechny požadavky na atraktivní a moderní bydlení. Umístění v centru Hermagoru s sebou přináší nezanedbatelné výhody, jako jsou: 
  • obchody, banky, kavárny a restaurace v docházkové vzdálenosti,

  • výborná infrastruktura včetně vlakového spojení, 

  • dostupná zdravotní péče.

​Všechny bytové jednotky budou bezbariérové ​​a přístupné výtahem, každý z apartmánů budemít balkon/terasu a sklepní kóji. Více informací k tomuto projektu naleznete zde.Comments


bottom of page