top of page

Úspěšné projekty v oblasti Skicircus jsou téměř rozprodány!

Nové hotelové resorty ve Viehhofenu a Fieberbrunnu patří v rámci našeho portfolia k prodejně nejúspěšnějším projektům. Oba se nacházejí na jednom konci lyžařského areálu Skicircus (Saalbach-Hinterglemm-Fieberbrunn-Leogang), budou uvedeny do provozu během letošního roku a na prodej zbývá již jen několik posledních apartmánů a hotelových pokojů.


Developerský projekt Das Förstereck ve Viehhofenu je ve finální fázi. Slavnostní otevření proběhne 6. července 2024 a na ubytovacích portálech nebo webové stránce projektu je již několik týdnů možné si rezervovat ubytování na nadcházející letní či zimní sezónu.

 

Na prodej zbývá posledních

  • sedm hotelových pokojů v cenové relaci od 219.000 do 269.000 EUR

  • šest apartmánů v ceně od 449.000 do 969.000 EUR


Cena hotelových pokojů zahrnuje nábytek a parkovací místo, u apartmánů jsou nábytek a parkovací místa účtovány zvlášť.


Vzhledem ke skvělé poloze na pomezí dvou lyžařských středisek a blízkosti Zell am See patří tento projekt v rámci našeho portfolia k těm nejzajímavějším z hlediska výše předpokládaného výnosu z turistického pronájmu i zhodnocení samotné investice.

 

Více informací k tomuto projektu naleznete zde.Na podzim letošního roku bude slavnostně otevřen i projekt ADEA Lifestyle Suites na okraji obce Fieberbrunn.

Z více než 120 ubytovacích jednotek zbývá aktuálně posledních 17 apartmánů a 2 lodge.


Největšími výhodami tohoto hotelového resortu je jeho poloha přímo vedle spodní stanice kabinových lanovek lyžařského areálu Skicircus, v kombinaci s prostorným wellness centrem a špičkovou restaurací.


Více informací k tomuto projektu naleznete zde.

Comments


bottom of page