top of page

Zillertal

329.000 – 620.000 EUR

Fantastické apartmány v srdci Zillertalu

Shrnutí

země:

resort/region:

Rakousko (Tyrolsko)

Zillertal

město/obec:

Fügen

status:

investiční apartmány

Kontakt:

+420 604 632 475

info @ sur-real.cz

(s možností osobního využití)

velikost:

40,71 - 77,83 m²

cena:

329.000 - 620.000 EUR

Základní informace

V srdci údolí Zillertal, v malebné vesničce Fügen se staví krásný apartmánový komplex s 32 apartmány, který nabízí fantastický výhled na Zillertalské Alpy a okolní horské panorama.

 

Apartmány jsou určeny k TURISTICKÉMU PRONÁJMU a jako takové budou vybaveny do nejmenšího detailu od nábytku až po poslední lžíci v příborníku. Tak, aby ubytovaní hosté mohli přijet jen se svými osobními věcmi a o nic dalšího se nestarat. V přízemí resortu pro ně bude připraveno i fantastické wellness centrum o rozloze 200 m².

 

Dokončení projektu je předpokládáno do konce roku 2023.

Aktuální nabídka

Apartmán

Patro

Rozloha

(v m²)

Koupelny

 Počet pokojů

Odhadovaný

výnos*

Aktuální

cena**

Stav

TOP 01A

přízemí

59,00

3

1

4,76%

469.000 EUR

VOLNÝ

TOP 02A

přízemí

60,59

2

1

4,20%

459.000 EUR

VOLNÝ

TOP 05A

1. patro

77,83

3

2

4,50%

620.000 EUR

VOLNÝ

TOP 06A

1. patro

66,15

2

2

4,50%

519.000 EUR

VOLNÝ

TOP 15A

2. patro

40,71

2

1

4,63%

329.000 EUR

VOLNÝ

TOP 16A

2. patro

43,40

1

1

4,65%

349.000 EUR

VOLNÝ

TOP 04B

1. patro

74,50

3

2

4,44%

595.000 EUR

VOLNÝ

* Prognóza výnosu z pronájmu za první rok fungování po odečtení nákladů na správu a provoz. Výpočet vychází z konzervativního odhadu obsazenosti

   a poskytneme jej na vyžádání. Jedná se však o nezávazný odhad bez jakékoli garance.

**Uvedená cena zahrnuje kompletní vybavení apartmánu včetně nábytku a parkovací místo.

Výnos z pronájmu / možnost osobního využití

Apartmánů jsou určeny k TURISTICKÉMU PRONÁJMU. Majitelé mají možnost je využít pro osobní účely, a to v rozsahu 4 - 6 týdnů v roce.

O správu apartmánů se po celý rok stará profesionální agentura, která v rámci svých služeb zajišťuje:

 • marketing,

 • rezervační systém,

 • ubytování hostů (check-in / check-out).

 • domovní správu a údržbu,

 • úklid apartmánů, pokojů i společných prostor,

Výnos z pronájmu před zdaněním by měl v prvním roce dosáhnout cca 4 % z kupní ceny apartmánu (viz tabulka výše) a plynule růst v dalších letech. 

Vybavení apartmánů a resortu

Apartmánový dům je stavěn v moderním stylu s prvky tyrolské architektury a s důrazem na dokonalost v každém detailu. Apartmány budou zařízeny v alpském duchu – od nábytku vyrobeného na míru po stěny z pravého mechu a tapety se symetrickými ornamenty. Hlavním použitým materiálem je dřevo, jehož vůně lahodí smyslům a navozuje atmosféru bezpečí a pohody.

 

O příjemné pocity bylo postaráno i v koupelně. Moderní vybavení zahrnuje prostorné sprchy

s dešťovou sprchovou hlavicí, které mohou současně využívat i dvě osoby.

 

V přízemí resortu naleznete prostorné wellness centrum, ve kterém bude k dispozici:

 • finská sauna,

 • biosauna,

 • infračervená kabina,

 • nejmodernější regenerační sprchy

 • stylové relaxační salonky,

 • venkovní bazén a relaxační zahrada.

Údolí Zillertal a ledovec Hintertux

Údolí Zillertal není potřeba dlouho představovat. Široké údolí řeky Ziller se nachází ve východní části Tyrolska a je skvělé dostupné z dálnice mezi Kufsteinem a Innsbruckem. Díky skvělé dostupnosti a více než 530 kilometrům sjezdovek patří mezi nejoblíbenější destinace českých a slovenských vyznavačů zimních sportů.

 

Zillertal je takřka po celé své délce lemován lyžařskými svahy všech obtížností.  Většina z nich se soustředí do tří velkých areálů (Zillertal Arena, Ski Zillertal 3000 a ledovec Hintertux) a ostatní do menších center, jako je Kaltenbach nebo právě Fügen. V kontextu Zillertalu je však slovo „menší“ potřeba brát s rezervou. Středisko Hochfügen-Hochzillertal-Spieljoch rozkládající se přímo nad Fügenem nabízí 102 kilometrů sjezdovek s 9 kabinovými lanovkami, které vás vyvezou až do výšky 2 400 metrů nad mořem.

 

Všechny lyžařské areály v Zillertalu je možné navštívit na jeden vícedenní Zillertaler Superskipass. Spodní stanice kabinových lanovek jsou umístěny úplně dole v údolí a jsou od sebe vzdálená necelé půl hodiny jízdy – díky tomu jsou skvěle dostupné autem, skibusy i vlakem, který přiváží lyžaře a turisty až do Mayrhofenu.

 

Lyžovat v Zillertalu je možné celoročně. V létě se můžete jeden den koupat v některém z alpských jezer anebo sjíždět na raftu řeku Ziller, a hned další den se vyvézt lanovkou do výšky 3300 metrů a vyřádit se na 20 kilometrech sjezdovek na ledovci Hintertux. Určitě byste přitom neměli vynechat návštěvu ledové jeskyně s úchvatnými ledovými stalaktity, obrovskými jiskřivými krystaly, zamrzlými vodopády a impozantním ledovcovým jezerem.

 

Atrakcí pro turisty je v Zillertalu více, než je možné na tomto místě popsat – od 125 kilometrů běžkařských tratí, 14 sáňkařských drah a 9 ploch na bruslení až po stovky kilometrů turistických tras a cyklostezek.

 

Výhodou Zillertalu je i skutečnost, že ubytovací kapacity, restaurace, bary a turistické atrakce jsou rozloženy po celém údolí a jeho svazích. Není tu jedno přeplněné turistické centrum, ale několik desítek vesnic a městeček (jako je Mayrhofen, Zell am Ziller, Fügen nebo Kaltenbach), mezi které se nápor turistů a lyžařů dostatečně rozloží.

Dojezdnost

Cesta z Prahy do Zillertalu trvá 5 a půl hodiny.  Cesta je dlouhá 560 km a vede přes Mnichov, Garmisch-Partenkirchen a Fernpass.

 

Z Bratislavy nebo Brna je cesta o půl hodiny delší, pojedete přes Vídeň (nebo kolem Vídně), a dále po dálnici přes Salzburg, Kufstein a Innsbruck.

 

Nejbližší letiště se nacházejí v Innsbrucku (50 km), Salzburku (145 km) a Mnichově (170 km).

Další informace

V případě zájmu o nezávaznou rezervaci konkrétního apartmánu nebo o další podrobnosti ohledně projektu (plánky apartmánů, kalkulace výnosu, informace o procesu koupě atd.)

nás prosím neváhejte kontaktovat.

bottom of page