top of page

Serfaus - Fiss - Ladis

495.000 – 870.000 EUR

Apartmány Fiss Residences

Shrnutí

země:

Rakousko (Tyrolsko)

resort/region:

Serfaus – Fiss - Ladis

město/obec:

Fiss

status:

investiční apartmány

Kontakt:

+420 604 632 475

info @ sur-real.cz

(s možností osobního využití)

velikost:

42,48 – 117,54 m²

cena:

495.000 – 870.000 EUR

Základní informace

V krásné alpské vesnici Fiss, která se nachází uprostřed vyhlášeného lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis, vzniká nový developerský projekt tvořený 14 exkluzivními apartmány s ubytovací kapacitou pro dva až osm hostů.

 

V rámci komplexu se bude nacházet i restaurace s 98 místy, wellness a podzemní parkoviště. Dokončení projektu je očekáváno v polovině roku 2024.

Aktuální nabídka

Apartmán

Patro

Rozloha

(v m²)

Koupelny

Počet

pokojů

Odhadovaný

výnos*

Aktuální 

cena

Stav

1

přízemí

66,48

3

2

4,08%

715.000 EUR

VOLNÝ

2

přízemí

81,12

3

2

4,03%

870.000 EUR

VOLNÝ

3

44,61

2

1

4,09%

485.000 EUR

VOLNÝ

přízemí

4

47,14

2

1

4,05%

499.000 EUR

VOLNÝ

přízemí

8

1. patro

45,07

2

1

4,09%

495.000 EUR

VOLNÝ

12

2. patro

47,88

2

1

4,00%

565.000 EUR

VOLNÝ

* Prognóza výnosu z pronájmu za první rok  fungování po odečtení nákladů na správu a provoz. Výpočet vychází z konzervativního odhadu obsazenosti

   a poskytneme jej na vyžádání. Jedná se však o nezávazný odhad bez jakékoli garance.

Výnos z pronájmu / možnost osobního využití

Apartmánů jsou určeny k TURISTICKÉMU PRONÁJMU, s možností osobního využití

v rozsahu 4 - 6 týdnů v roce.

Majitel každého z apartmánů uzavírá smlouvu s renomovanou správcovskou agenturou, která má na starosti marketing, rezervační systém, ubytování hostů (check-in / check-out), a dále domovní správu, a údržbu i úklid jednotlivých apartmánů i společných prostor.

Předpokládaný čistý výnos z pronájmu by měl dosáhnout výše 4 % p.a. již od prvního roku provozu resortu.

Vybavení apartmánů a resortu

Každý apartmán je plně zařízen a vybaven.  Hostům stačí jen sbalit kufry a přijet - o nic jiného se nemusejí starat.

 

Při návrhu interiéru byl kladen velký důraz na kvalitní materiály. Všechny byty jsou vybaveny luxusními vestavěnými kuchyněmi včetně kuchyňských spotřebičů, jako jsou myčky, trouby, sporáky a ledničky  od známých německých značek. I koupelny jsou plně zařízeny moderním vybavením a designovými doplňky. Útulné prostředí apartmánů ještě zvýrazňuje bytový textil z hřejivých a přírodních materiálů i celkový koncept příjemného osvětlení.

 

Vlastní restaurace s 98 místy každý den okouzluje své hosty čerstvými a regionálními pokrmy. V útulné a přátelské atmosféře můžete na chvíli zapomenout na každodenní život a vychutnat si kulinářské speciality.

 

Pro celkovou relaxaci po dlouhém dni na lyžích nebo náročné túře nabízí projekt prostorné wellness se dvěma saunami, infračervenou kabinou a relaxační místností.

 

Hostům je k dispozici podzemní garáž s 27 parkovacími místy.

Serfaus-Fiss-Ladis

Serfaus-Fiss-Ladis vyniká mezi ostatními lyžařskými resorty v Rakousku svou naprosto výjimečnou polohou. Všechny tři vesnice, podle kterých nese areál své jméno, se nacházejí

na jižně orientované horské terase pod svahy a loukami masivu Samnaun, asi 500 výškových metrů nad údolím řeky Inn. Během roku si zde lze užít rekordních 2 000 hodin slunečního svitu.

 

Resort je velmi klidný – silnice z údolí končí v Serfaus, který je dokonce téměř bez aut -

od záchytného parkoviště na jeho okraji jezdí k lanovkám bezplatné metro (mimochodem nejmenší na světě), jen se čtyřmi stanicemi.

Vesnička Fiss oproti tomu fascinuje svým 600 let starým historickým centrem města

s nezaměnitelnými domovními vchody a křivolakými uličkami. Přímo na okrajích vesnice se nacházejí 4 kabinové lanovky – jedna sem vede z níže položeného střediska Ladis, další tři vyvezou lyžaře během několika minut na nekonečné svahy lyžařského resortu.

 

Samotný areál patří mezi rozsáhlé a velmi oblíbené. Celkem zde najdeme 68 lanovek a

214 kilometrů sjezdovek „francouzského“ typu - jsou široké a přehledné. Díky výjimečné poloze se Serfaus-Fiss-Ladis orientuje spíše na movitější klientelu - ubytování je zde dražší než v jiných resortech, ale i tak bývají zdejší apartmány a penziony plně obsazené po celou sezónu.

 

Kromě lyžování v čerstvém prašanu si můžete užít i sáňky, sněžné skútry a další zimní atrakce, jako je Skifox (kombinace lyží a sáněk) nebo SnakeGliss (boby propojené do dlouhého hada).

Turistická oblast Serfaus-Fiss-Ladis je skutečným potěšením i v létě, kdy nabízí mnoho možností pro každého – od rodin s dětmi po horolezce a zkušené alpinisty. K dispozici je

11 celoročně fungujících lanovek a více než 500 km turistických stezek pro malé i velké.

 

Nechybí ani adrenalinové atrakce – u horní stanice kabinky Möseralm čeká Fisser Flieger („drak“ se 4 pasažéry v pařátech, jenž se nad loukou rozletí rychlostí až 80 km/h) nebo Skyswing („volný pád“ v obří houpačce). Poloha resortu nad údolím řeky Inn je ideální i pro paragliding.

 

Serfaus-Fiss-Ladis nabízí i kulinářské zážitky – nezi oblíbené restaurace patří například:

  • Feuer & Flamme Ladis

  • Plangger Delikatessen Serfaus

  • Hugo's - The Fine Selection

  • Seealm Hög

  • Vaya Bar & Grill

  • Das Landerer

Dojezdnost

Z Prahy do resortu Serfaus-Fiss-Ladis dorazíte za 6,5 – 7 hodin.  Cesta je dlouhá 560 km a vede přes Mnichov, Garmish-Partenkirchen a Fernpass.

 

Z Bratislavy nebo Brna je cesta o půl hodinu až hodinu delší, pojedete přes Vídeň (případně kolem Vídně), a dále po dálnici přes Salzburg, Kufstein a Innsbruck.

 

Nejbližší letiště se nacházejí v Innsbrucku (90 km), Mnichově (200 km) a Memmingenu

(170 km).

Další informace

V případě zájmu o nezávaznou rezervaci konkrétního apartmánu nebo o další podrobnosti ohledně projektu (plánky apartmánů, kalkulace výnosu, informace o procesu koupě atd.)

nás prosím neváhejte kontaktovat.

bottom of page