top of page

Les 4 Vallées (CH)

381.600 – 945.000 EUR

Apartmány v největším lyžařském areálu Švýcarska

Shrnutí

země:

Švýcarsko (Valais)

resort/region:

Les 4 Vallées  (Verbier - La Tzoumaz - Nendaz - Veysonnaz - Thyon)

město/obec:

Hérémance

status:

investiční apartmány

Kontakt:

+420 604 632 475

info @ sur-real.cz

(s možností osobního využití)

velikost:

49 – 124 m²

cena:

381.600 – 945.000 EUR

Základní informace

La Dent Blanche (neboli v češtině "bílý zub") je krásná ikonická čtyřtisícovka, kterou najdeme v kantonu Valais na jihozápadě Švýcarska, nedaleko známějšího Matterhornu. Právě mezi Dent Blanche a údolím Rhôny se nachází největší švýcarská lyžařská oblast Les 4 Vallées s více než 400 kilometry sjezdovek. Na jejím východním okraji se nachází horské středisko Hérémance. Přímo v této obci, na dosah lyžařských vleků, vzniká nový hotelový komplex Dent Blanche Resort s celkem 87 komfortními apartmány. Resort se bude rozkládat v devíti budovách, ve kterých se bude nacházet i restaurace, bar, obchody a luxusní wellness centrum otevřené po celý rok.

Dokončení projektu se předpokládá na konci roku 2024.

Výběr z aktuální nabídky

Apartmán

Patro

Apartmán

(v m²)

Terasa

(v m²)

Balkon

(v m²)

Počet

pokojů

Aktuální 

cena

Stav

B 04

3. patro

75

-

30

3,5

644.800 CHF

VOLNÝ

C 12

4. patro

100

14

43

4,5

892.800 CHF

VOLNÝ

C 21

5. patro

86

24

-

3,5

762.300 CHF

VOLNÝ

E 02

1. patro

124

-

20

4,5

653.300 CHF

VOLNÝ

E 11

3. patro

49

9

-

2,5

381.600 CHF

VOLNÝ

F 41

102

9

-

4,5

945.000 CHF

VOLNÝ

6. patro

G 12

3. patro

49

9

-

2,5

408.100 CHF

VOLNÝ

* Cena apartmánu zahrnuje nábytek a kompletní zařízení interiéru. Společně s apartmánem se prodává i parkovací místo za dodatečnou cenu 80.000 CHF.

Výnos z pronájmu / možnost osobního využití

Podobně jako v Rakousku, i ve švýcarském kantonu Valais vznikly v důsledku tlaku místních obyvatel legislativní překážky proti nové výstavbě nemovitostí, kde mají majitelé možnost neomezeného osobního využití.

 

Díky tomu, že apartmány jsou určeny k turistického pronájmu, využívá Dent Blanche Resort výjimku z jakýchkoli zákonných omezení.

Kupující uzavírá smlouvu s provozovatelskou agenturou, která zabezpečí veškerou správu a provoz, tj.:

 • nabídku ubytování na ubytovacích portálech (Booking, AirBnB),

 • prezentaci ubytování na vlastních webových stránkách,

 • správu rezervací a check in/out hostů,

 • inkaso úhrad za ubytování,

 • úklid apartmánů,

 • údržbu a opravy,

 • pojištění.

Majitel má možnost svůj apartmán využívat pro soukromé účely v rozsahu 6 týdnů v roce.

Vybavení apartmánů a resortu

Hotelový komplex staví místní renomovaná společnost „Horizon Montagne“, a to s vysokými standardy kvality i s respektem k životnímu prostředí. Fasády jsou obloženy přírodním kamenem a modřínovým dřevem, aby dokonale splynuly s okolím.

Díky umístění na východním svahu a orientaci na jih a východ bude mít komplex dostatek slunečního svitu, a to i během zimní sezóny.

 

V hotelovém resortu bude hostům k dispozici vinárna a restaurace s panoramatickou terasou, na které si můžete vychutnat tradiční alpskou kuchyni anebo odpolední kávu s výhledem na okolní alpské panorama.

 

V luxusním wellness centru najdete jak krytý bazén, tak jacuzzi, saunu, hammam a masážní místnost. Pro nejmenší hosty je k dispozici herna a dětský klub.

 

V rámci komplexu bude dále k dispozici:

 • prodejna a půjčovna lyží a kol,

 • malý supermarket,

 • recepce s neomezeným provozem a službami concierge,

 • místnost pro úschovu zavazadel,

 • garáž s 168 parkovacími místy.

 

Apartmány, které jsou nabízeny k prodeji soukromým investorům, budou vybaveny do nejmenšího detailu - od vysoce kvalitního nábytku po kompletního zařízení kuchyně a koupelny.

Hérémance a lyžařský areál Les 4 Vallées

Hérémance se rozkládá na východním svahu stejnojmenného údolí, ve výšce 1 400 až 2 000 metrů nad mořem. Jeho poloha je úžasná - panorama okolních horských velikánů v čele se zmíněnou Dent Blanche i Matterhornem zde doslova bere dech.

 

Nejbližší lanovka lyžařského areálu Les 4 Vallées je vzdálena necelých 400 metrů od hotelového komplexu. Samotný areál s celkem 410 kilometry sjezdovek spojuje celkem sedm středisek - Verbier, Bruson, La Tzoumaz, Nendaz, Veysonnaz, Thyon a právě Hérémance. Pokud byste na lyžích projeli celým areálem až k jeho západnímu konci na dohled od francouzských hranic, budete mít v nohách více než 30 kilometrů.

 

Můžete si vybrat mezi 86 modrými, červenými i černými sjezdovkami, které jsou obsluhovány 80 lanovkami a vleky. Nejvyšším místem, kam se po celý rok můžete dostat kabinovou lanovkou, je hora Mont-Fort.  Z jejího vrcholu ve výšce přes 3 300 metrů si můžete užít úchvatný 360° panoramatický výhled na nejznámější čtyřtisícovky od Matterhornu přes Dent Blanche, Grand Combin až po samotný Mont Blanc, který se odsud zdá být na dosah ruky. Díky vysoké nadmořské výšce a systému zasněžovacích zařízení trvá zimní sezóna v Les 4 Vallées od listopadu do konce dubna.

 

Po krátké květnové přestávce se naplno rozběhne letní sezóna. Údolí Hérémance a sousední údolí Hérens nabízejí přes 500 km stezek vhodných na procházky či horské túry, výlety na kole anebo projížďky na koni. Oblíbené jsou výlety kolem typických původních zavlažovacích kanálů „bisses“ ke krásným jezerům a vodopádům.

 

Pro odvážnější je tu třeba via ferrata du Belvédère anebo nejdelší zipline ve Švýcarsku nad majestátnou hrází přehrady La Grande Dixence. Milovníci surfování jistě ocení surfařský bazén Alaiia Bay v nedalekém Sionu.

 

Mezi další atrakce letní sezóny patří přírodní koupaliště s teplou vodou Thermes d’Hérémence a mnoho úžasných golfových hřišť v údolí Rhôny od Sionu po Leuk, nad kterým najdeme další z projektů v naší nabídce – apartmánový dům v Leukerbadu.

Dojezdnost

 • z Prahy:                  970 km (8,5 - 9,5 hodin)

 • z Brna:                    1 175 km (10,5 - 11,5 hodin)

 • z Bratislavy:           1 090 km (10 - 11 hodin) 

Další informace

V případě zájmu o nezávaznou rezervaci konkrétního apartmánu nebo o další podrobnosti ohledně projektu (plánky apartmánů, kalkulace výnosu, informace o procesu koupě atd.)

nás prosím neváhejte kontaktovat.

A22

71.10

10.70

    -

2

849.000 EUR

VOLNÝ

3. patro

bottom of page