top of page

Kitzbühel / St. Johann

435.000 – 645.000 EUR

Luxusní apartmány nedaleko Kitzbühelu

Shrnutí

země:

Rakousko (Tyrolsko)

resort/region:

Kitzbühel / St. Johann

město/obec:

Oberndorf in Tirol

status:

investiční apartmány

Kontakt:

+420 604 632 475

info @ sur-real.cz

(s možností osobního využití)

velikost:

44,98 – 67,03 m²

cena:

435.000 – 645.000 EUR

Základní informace

Oberndorf je malebná tyrolská vesnice s 2 245 obyvateli, která se nachází pouhých 5 kilometrů na sever od Kitzbühelu a 4 kilometry jižně od městečka St. Johann in Tirol. Rozkládá se v krásném

a širokém údolí Leukental na obou březích řeky Kitzbüheler Ache, a je obklopen fantastickým panoramatem Kitzbühelských Alp a mohutného masivu Wilder Kaiser.

 

A právě v Oberndorfu vzniká developerský projekt s 20 plně vybavenými stylovými apartmány

a exkluzivním wellness centrem.

Aktuální nabídka

Apartmán

Patro

Rozloha

(v m²)

Parkovací místa

 Počet

pokojů

Odhadovaný

výnos*

Aktuální 

cena**

Stav

AP01

přízemí

48,37

2

   1

4,09%

445.000 EUR

VOLNÝ

AP02

přízemí

61,45

3

   1

4,08%

610.000 EUR

VOLNÝ

AP04

přízemí

44,98

2

   1

4,12%

435.000 EUR

VOLNÝ

AP05

přízemí

67,03

3

   1

4,08%

625.000 EUR

VOLNÝ

AP06

přízemí

48,37

2

   1

4,06%

450.000 EUR

VOLNÝ

AP12

1. patro

66,27

3

   1

4,08%

625.000 EUR

VOLNÝ

AP18

2. patro

66,28

3

   1

4,09%

645.000 EUR

VOLNÝ

* Prognóza výnosu z pronájmu za první rok fungování po odečtení nákladů na správu a provoz. Výpočet vychází z konzervativního odhadu obsazenosti

   a poskytneme jej na vyžádání. Jedná se však o nezávazný odhad bez jakékoli garance.

**Uvedená cena zahrnuje kompletní vybavení apartmánu včetně nábytku a parkovací místo.

Výnos z pronájmu / možnost osobního využití

Apartmánů jsou určeny k TURISTICKÉMU PRONÁJMU, s možností využití pro soukromé účely v rozsahu 4 - 6 týdnů v roce.

Majitel každého z apartmánů uzavírá smlouvu s renomovanou správcovskou agenturou, která má na starosti marketing, rezervační systém, ubytování hostů (check-in / check-out), a dále domovní správu, údržbu i úklid jednotlivých apartmánů i společných prostor.

 

V Kitzbühelu a jeho okolí sezóna nikdy nekončí – díky fantastické poloze a celoročním možnostem vyžití jsou místní hotelové pokoje a apartmány obsazeny větší počet dní než

v jiných částech Rakouska. Díky větší obsazenosti lze očekávat i nadprůměrné výnosy

z turistického pronájmu (viz tabulka výše).

Vybavení apartmánů a resortu

Developerský projekt se skládá z 20 plně vybavených apartmánů. Díky promyšleným půdorysům budou prostorné a příjemně prosvětlené, a ohromí vás komfortem a nadčasovými prvky v každé z místností - ať už se jedná o elegantní ložnice, obývací pokoj 

s moderním kuchyňským koutem či prostorné koupelny.

 

Kromě vstupního prostoru s recepcí a salonku pro hosty nabízí apartmánový dům exkluzivní wellness s finskou saunou a biosaunou, regeneračními sprchami a relaxační místností.

 

V domě se budou nacházet i podzemní parkovací stání.

Oberndorf, Kitzbühel, St. Johann a okolí

Poloha Oberndorfu je snem pro náročné a vybíravé lyžaře. Přímo z Oberndorfu vede kabinová lanovka Bauernalmbahn do areálu SkiStar St. Johann. Během pouhých 10 minut jízdy autem se dostanete do dalších velkých a vyhlášených lyžařských středisek (KitzSki, SkiWelt a Skicircus), kde si přijdou na své malí i velcí lyžaři a snowboardisté – ať už začátečníci či experti. Celkem se v nejbližším okolí nachází neuvěřitelných 830 kilometrů sjezdovek.

 

Ta nejslavnější z nich – strmá sjezdovka Streif, plná zákeřných zatáček a terénních vln, „padající“ z vrchu Hahnenkamm až do centra Kitzbühelu, se nachází jen pět kilometrů od apartmánového domu. Každý rok v druhé polovině ledna se zde utkávají nejlepší lyžaři světa před zraky desetitisíců diváků, aby se zapsali do dějin jako vítězové závodu Světového poháru ve sjezdu na té nejtěžší, nejatraktivnější a nejnebezpečnější závodní trati na světě.

 

Ale abychom nezůstali jen u sjezdovek - okolí St. Johannu je mekkou pro běžkaře údolími Leukental a loukami pod hřebenem Wilder Kaiser vedou desítky kilometrů upravených tratí. Jen 20 kilometrů od Oberndorfu se nachází Hochfilzen se svým biatlonovým areálem, kde se každoročně konají závody Světového poháru. V okolí Oberndorfu a Kitzbühelu se nachází

i bezpočet bobových a sáňkařských drah, bruslařských areálů či terénů vhodných na výlety pěšky či na sněžnicích.

 

V létě jsou Kitzbühelské Alpy báječnou oblastí pro pěší turistiku i horolezectví. Najdete tu pohádkovou krajinu se skrytými vodopády, horskými pastvinami a farmami a turistické vrcholy, které nabízejí dokonalý a daleký výhled. V údolí Leukental se můžete projít či proběhnout se podél řeky Ache anebo se projet na kole či in-line bruslích. Bezprostředně vedle apartmánového domu se nachází tenisové kurty a hezké koupaliště Bichlbachbad.

 

V okolí Oberndorfu a v údolí pod hřebenem Wilder Kaiser se nachází několik golfových hřišť dostupných během do 15 minut jízdy autem:

  • Kitzbühel Golf Club

  • Golfclub Rasmus Hof

  • Wilder Kaiser Golf Club

  • Kaisergolf Ellmau Golf Club

  • Kitzbühel-Schwarzsee-Reith

 

Pět kilometrů vzdálený Kitzbühel je navíc vyhlášeným kulinářským centrem a oblíbeným místem pro nákupy.

Dojezdnost

Z Prahy do Oberndorfu můžete jet buď přes Mnichov a Kufstein (cesta je dlouhá 500 km), anebo přes Linec a Salzburg (445 km). Dojezdnost je v obou případech zhruba stejná, a to

5 až 5,5 hodiny.

 

I z Bratislavy nebo Brna by cesta neměla trvat více než 5 hodin, pojedete přes Vídeň (nebo kolem Vídně), a dále po dálnici přes Salzburg a Lofer.

 

Nejbližší letiště se nacházejí v Salzburku (90 km) a Mnichově (130 km), malé letiště se nachází i v Zell am See (60 km).

Další informace

V případě zájmu o nezávaznou rezervaci konkrétního apartmánu nebo o další podrobnosti ohledně projektu (plánky apartmánů, kalkulace výnosu, informace o procesu koupě atd.)

nás prosím neváhejte kontaktovat.

bottom of page