top of page

Rozšířená nabídka apartmánů v rámci oblíbeného projektu Taxacher KirchbergProjekt rekonstrukce hotelu v tyrolském Kirchbergu máme na našich stránkách už od poloviny loňského roku. Dlouhodobě patří mezi oblíbené investiční příležitosti, a to díky kombinaci skvělé lokality, vysoce nadstandardního provedení a široké škále doprovodných služeb – od luxusní restaurace po wellness centrum.


Rekonstrukce bude dokončena koncem letošního roku, ale většina apartmánů byla rozprodána již během několika měsíců roku 2023.


I proto je velmi příjemnou zprávou, že nabídka v rámci tohoto projektu byla v těchto dnech rozšířena o dalších dvanáct nových jednopokojových apartmánů v cenové relaci od 249.000 EUR. Cena zahrnuje samotný apartmán, základní inventář a sklepní kóji.


Zařízení těchto apartmánu nábytkem stojí dodatečných 10.000 EUR, klienti mají možnost dokoupit i venkovní parkovací stání v ceně 10.000 EUR nebo místo v podzemní garáži (45.000 EUR).


Aktuální přehled apartmánů, které jsou k dispozici, naleznete zde.


Bližší informace včetně půdorysů a kalkulace celkových nákladů jsou k dispozici na vyžádání - stačí jen vyplnit vaše kontaktní údaje a do předmětu zprávy napsat "Kirchberg".


Pro zájemce rádi sjednáme i prohlídku projektu přímo na místě.Comments


bottom of page