top of page

Ski in&out apartmány v Rakousku – za cenu pod 150.000 EUR !

  • 4 kilometry od lázeňského městečka Bad Kleinkirchheim,

 

  • přímo u spodní stanice lanovky stejnojmenného lyžařského areálu,

 

  • nejlevnější projekt investičních apartmánů na primárním realitním trhu

v Rakousku,

 

  • sleva 10 % z kupní ceny v případě podpisu předkupní smlouvy do 29. února 2024.Krásnou hotelovou vesničku Kirchleitn nedaleko Bad Kleinkirchheimu jsme na našich stránkách představovali už několikrát (sekci se základními informacemi naleznete zde).

 

Pozornost našich klientů si zasloužily jak mimořádně zajímavou cenou, ale i díky lokalitě a zázemí, které svým návštěvníkům nabízejí.

 

Apartmány jsou umístěny v dřevěných domcích, které byly postaveny v rakouském selském stylu a tvoří dvě idylické hotelové vesničky přímo u lanovky lyžařského a turistického areálu Bad Kleinkirchheim / Nockberge. Součástí areálu je restaurace, sauna, přírodní bazén (biotop) s travnatou pláží, louka pro psy, velká venkovní i vnitřní hřiště pro děti - prostě vše, co návštěvník potřebuje pro krásnou pohodovou dovolenou.

 

Provozovatel garantuje minimální čistý výnos z pronájmu ve výši 4 % nebo 5 %

(v závislosti na tom, jestli vlastník v daném kalendářním roce svůj apartmán využívá pro osobní účely anebo jej jen drží jako investici). Vzhledem k tomu, že hodnota nemovitostí v Korutanech dlouhodobě a bez výkyvů roste průměrným tempem 7 % p.a., dosahuje kombinovaný výnos cca 12 % ročně.

 

Ze 100 apartmánů, které jsou v rámci komplexu k dispozici, je rozprodána zhruba polovina, a získané prostředky jsou použity na postupnou renovaci interiérů a vybavení (s tím, že tato renovace je již zahrnuta v kupní ceně apartmánu).

 

Majitel a provozovatel komplexu se dvakrát ročně snaží podpořit zájemce o koupi apartmánu časově omezeným cenovým zvýhodněním.

 

Aktuálně se jedná o slevu 10% ze základní ceny apartmánu v případě závazné rezervace (respektive podpisu předkupní smlouvy) do konce února 2024.

 

Základní cena* nejlevnějších apartmánů pro 2 – 4 osoby, s rozlohou 34,5 m² se tak dočasně snížila z 166.000 EUR na 149.400 EUR.

 

Zájemci mohou hotelovou vesničku v Bad Kleinkirchheimu samozřejmě navštívit a na základě předchozího objednání absolvovat prohlídku celého areálu včetně apartmánů, které je zaujaly.


Bližší informace ohledně tohoto projektu, včetně přehledu základních typů apartmánů s informacemi o velikosti a ceně naleznete zde.


V případě zájmu o bližší informace, nezávaznou rezervaci či sjednání termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat telefonicky (+420 604 632 475), nebo vyplněním kontaktního formuláře (s uvedením názvu projektu).


*Základní cena apartmánu zahrnuje parkovací místo a kompletní vybavení - nábytek, zařízení koupelny a kuchyně atd.. Koupě apartmánu je osvobozena od DPH, dodatečné náklady spojené s pořízením apartmánu (daň z převodu nemovitosti, poplatek za vklad do katastru, právní poplatky za přípravu smluvní dokumentace a advokátní úschovu, provize za zprostředkování) dosahují cca 9 % kupní ceny.
Comentarios


bottom of page