top of page

Ehrwald / Zugspitze

245.000 – 449.000 EUR

Apartmány přímo pod nejvyšší horou Německa

Shrnutí

země:

Rakousko (Tyrolsko)

resort/region:

Ehrwald / Zugspitze

město/obec:

Ehrwald

status:

investiční apartmány

Kontakt:

+420 604 632 475

info @ sur-real.cz

(s možností osobního využití)

velikost:

35,89 – 58,46 m²

cena:

245.000 – 449.000 EUR

INVESTIČNÍ APARTMÁNY V RÁMCI TOHOTO PROJEKTU BYLY VYPRODÁNY.

Základní informace

V centru tyrolského městečka Ehrwald, vedle golfového hřiště a v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu, vyrostl v roce 2021 apartmánový dům s plně vybavenými a exkluzivními apartmány a byty určenými k trvalému bydlení.

Aktuální nabídka

Všechny apartmány, které byly určeny k turistickému pronájmu, byly vyprodány.

 

K dispozici jsou pouze jednotky určené k trvalému bydlení. Podmínkou k jejich odkoupení je trvalý pobyt na území Rakouska.

Ehrwald a Tiroler Zugspitz Arena

Tyrolská lyžařská a turistická oblast Zugspitz Arena se skládá z pěti okouzlujících vesnic bezprostředně na hranicích s Německem. Každá z nich – Ehrwald, Lermoos, Biberwier, Berwang i Bichlbach - má svůj lyžařský areál. Z každého z nich se do těch ostatních dostanete rychle a pohodlně autem či skibusem.

  

Celkem se tak můžete projet po 142 kilometrech sjezdovek od těch pro začátečníky a rodiny až po prudké svahy pro zkušené lyžaře. Široké údolí kolem Ehrwaldu pak nabízí desítky dalších kilometrů běžkařských tratí i zimních turistických tras. Kdo si chce užít zábavu, může vyzkoušet zdejší sáňkařskou trať – ať už přes den, anebo jednou týdně i v noci, kdy je dráha osvětlená. Romantikům lze doporučit jízdu v saních tažených koňmi nádhernou zimní krajinou.

 

Hlavním turistickým magnetem pro letní sezónu je určitě Zugspitze – nejvyšší hora Německa, přístupná zajištěnými cestami, zubačkou z Garmisch-Partenkirchenu i kabinovými lanovkami, které na vrchol vedou z obou stran hranice. Spodní stanice rakouské lanovky se nachází jen 3,5 kilometru od centra Ehrwaldu.

 

Desítky kilometrů turistických tras vedou z Ehrwaldu i na další nádherná místa v přilehlých údolích či na okolních horských hřebenech. Pro milovníky cyklistiky jsou připraveny trasy pro silniční i horská kola.Na své si přijdou i příznivci horolezectví i milovníci golfu.

Dojezdnost

Díky své poloze u hranic s Německem je Ehrwald velmi dobře dostupný z České republiky.​

Nejrychlejší cesta z Prahy vede přes Mnichov a Garmisch-Partenkirchen. Vzdálenost

490 kilometrů lze v závislosti na dopravní situaci zvládnout za 5 – 5,5 hodiny.

 

Z Brna a Bratislavy je cesta složitější -  jako ta nejrychlejší varianta se nabízí jet přes Vídeň, Linec a Salzburg, a následně objet Mnichov z jihu přes městečko Bad Tölz a pokračovat přes Garmisch. Celková vzdálenost z Bratislavy je 580 km (6,5 hodiny), z Brna pojedete o 50 km a zhruba 40 minut více.

 

Nejbližší letiště se nacházejí v Innsbrucku (75 km), Mnichově (145 km) a Memmingenu

(145 km).

Další informace

V případě zájmu o další podrobnosti k projektu nás prosím neváhejte kontaktovat.

bottom of page